0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Listingu

Vivaco

Pferde Balsam Kastan konsky balzam Extra Silny Forte 500ml

7,00 €
PFERDE BALSAM - Produkt bimor me gështenjë kali

Krem për shputa me Tea Tree Oil dhe kanabis

2,50 €
Krem për shputa me Tea Tree Oil dhe kanabis

Camphor Ointment 150ml

3,00 €
HERB EXTRACT - Camphor Ointment 150ml

Krem per trup me kajsi 200ml

4,00 €
Krem per trup me kajsi 200ml

Krem për duar me Collagen

5,00 €
Krem për duar me Collagen

Depigmaderm Cream 25ml

8,00 €
VIVAPHARM - Depigmaderm Cream 25ml Përdoret për shenjat e pigmentimit të lëkurës

Kremë me lavande 125ml

4,00 €
HERB EXTRACT - Kremë me lavande 125ml

Sapun antibakterial me aloe vera 500ml

4,50 €
ALOE VERA Sapun antibakterial

Kripë për zbutjen e shputave 420 g

4,00 €
PEDICURE HE - Kripë për zbutjen e shputave nga bima Harpagophytum (Devil's claw) 420 g
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.