0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Listingu

Vivaco

Argan Bronz Oil SPF 6 200 ml

7,00 €
Vaj Argan, për shkak të përbërjes së saj, quhet eliksiri i bukurisë dhe i të rinjve.

Krem për duar me qumësht dhie

2,50 €
Vivaco Vivapharm Krem për duar nga qumështi i dhisë, 100 ml

Krem për duar me kajsi 100ml

2,50 €
Krem për duar me kajsi 100ml

Krem për fytyrë me vaj kanabisi

5,00 €
Krem për fytyrë me vaj kanabisi

Krem për fytyrë me lavande 50ml

6,00 €
Krem për fytyrë me lavande 50ml

Shampon për flokë me vaj kanabisi 250ml

6,00 €
Shampon për flokë me vaj kanabisi 250ml

Shampon kundër renies së flokëve 400ml

5,00 €
Shampon kundër renies së flokëve 400ml

Shampon për trup me lavandë 250ml

3,50 €
Shampon për trup me lavandë 250ml

Vaj lavande 100ml

6,00 €
Vaj lavande 100ml
Faqja 1 nga 6
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.