0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Somnofit Pajisje per ndalimin e gerrhatjes

Shto vlerësimin tuaj |

Stoku: Në stok

65,00 €
Prodhuesi: Oscimed
Snoring Mouth Guard SomnoFit

Kundër gërhitjes së bazuar në gjuhë (dmth. ju gërrhisni vetëm kur jeni duke fjetur në shpinë) dhe apnea e butë në të moderuar të gjumit të varur nga pozicioni.

I përshtatshëm për nofulla normale deri në të madhe.

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime për këtë produkt.
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.