0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Waterpik® Cordless Plus

Shto vlerësimin tuaj |

Stoku: Në stok

75,00 €
Prodhuesi: Waterpick
Waterpik® Cordless Plus Water Flosser është një zgjidhje e mrekullueshme kur ju doni komoditetin e pastrimit me uje . Rimbushes dhe portativ, është i përkryer për përdorim në banjo të vogla ose për udhëtime.
Color
Sistemi Cordless Plus i avancuar i kontrollit të presionit të dyfishtë të ujit ju lejon të personalizoni intensitetin tuaj të presionit të ujit. Duke ofruar një dizajn ergonomik, ai përfshin një bateri të ringarkueshme dhe një rezervuar të lehtë për t'u mbushur.   Waterpik® Water Flossers klinikisht janë provuar të jenë më efektive se pastruesit e dhëmbëve tradicionale të dhëmbëve dhe Sonicare® Air Floss (Model HX8181) për reduktimin e pllakës, gingivitit dhe sëmundjeve të gingivës. Është i përkryer për këdo me breketa ose implante, dhe ato me kurora, ura dhe veneers.    

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime për këtë produkt.
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.