0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Waterpik® Classic Jet Tip

Shto vlerësimin tuaj |

Stoku: Në stok

7,00 €
Prodhuesi: Waterpick
Për përdorim të përgjithshëm. Per modelet WP -360/365/440/450/455/460/480

Pastron thellë mes dhëmbëve dhe poshtë vijës së dhëmbit. Klinikisht provuar të jetë dy herë më efektive se string floss për përmirësimin e shëndetit të gingivës

Ndërrohen çdo 6 muaj.

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime për këtë produkt.
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.