0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Water Flosser Tip Storage Case - with 6 Tips

Shto vlerësimin tuaj |

Stoku: Në stok

14,00 €
Prodhuesi: Waterpick
Seti me i popullarizuar i Waterpik® me WaterFlosser Tips në një paketim të përshtatshëm, higjenik dhe të fortë.
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.