0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

The Waterpik® Ultra Water Flosser

Shto vlerësimin tuaj |

Stoku: Në stok

80,00 €
Prodhuesi: Waterpick
Waterpik® Ultra Water Flosser është mënyra më e lehtë dhe më efektive për të pastruar
Color

Waterpik® Ultra Water Flosser është mënyra më e lehtë dhe më efektive për të pastruar! ™ Dhe Waterpik® është markë e rekomanduar # 1 e Water Flosser në mesin e profesionistëve të dhëmbëve.

Waterpik® Ultra Water Flosser është fjala e fundit në performancën me pastrim me ujë. Ajo përmban 10 rregullime presioni, një dizajn bashkëkohor që është më i vogël dhe më i qetë se modelet e mëparshme.

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime për këtë produkt.
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.