0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

LED.D Curing Light WOODPECKER

Add Your Review |

Availability: In Stock

55,00 €
Prodhuesi: Woodpecker
LED.D Curing Light WOODPECKER
Tre mënyrat e funksionimit janë opsionale dhe të pakufizuara. Wireless

Shkarko broshuren ne linkun e meposhtem:

Broshura PDF

Shqyrtime

There are yet no reviews for this product.
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.