0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

LED.B Curing Light WOODPECKER

Shto vlerësimin tuaj |

Stoku: Në stok

55,00 €
Prodhuesi: Woodpecker
Woodpecker wireless led dental curing light LED-B
Klasike dhe të qëndrueshme, Wireless

Shkarkoni broshuren ne linkun e meposhtem

broshura ne pdf

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime për këtë produkt.
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.