0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Filtrimi

Suplemente

Rezultati 1 - 24 nga 30

Pferde Balsam kastan konsky balzam Chladivy 500 ml

7,00 €
PFERDE BALSAM Vaj bimor ftohës me gështenjë kali

Energy Spektrum

6,00 €
Permban te gjitha vitaminat dhe mineralet esenciale per zhvillimin normal fizik dhe mental

Pferde Balsam Kastan konsky balzam Extra Silny Forte 500ml

7,00 €
PFERDE BALSAM - Produkt bimor me gështenjë kali

Urinal Sirup 150ml

10,00 €
Urinal Sirup 150ml

Calcium Magnesium Zinc

Calcium Magnesium Zinc - Për eshtra më të fortë Calcium-Magnesium-Zinc FORTE

Urinal kapsula

8,00 €
Urinal - per parandalimin e infeksioneve urinare

Selezin ACE

5,00 €
Selezin ACE. Përmban selenium, zink dhe vitaminat A,C,E për flokë, thonjë dhe lekurë të shëndetshme

ArthroStop Rapid

15,00 €
ARTHROSTOP® RAPID - mbështet fleksibilitetin e përbashkët dhe ndihmon për të mbajtur shëndetin e përbashkët

Omega Prim

10,00 €
Omega Prim

Arthrostop Gel 100ml

8,00 €
Arthrostop Gel 100ml Perdoret per lehtesimin e dhembjeve te nyjeve

Benosen

6,00 €
Perdoret per qetesimin e sistemit nervor dhe permireson kualitetin e gjumit

Varuflu 200ml

10,00 €
VARUFLU® është ilaç bimor që përdoret si shtesë në terapinë standarde në trajtimin e virusit të influencës A (grip), virusit të hepatitit C dhe virusit herpes simplex të tipit 1.

Varixinal Gel 75ml

8,00 €
Perdoret per rritjen e elasticitetit dhe fortesise se venave

Varuprostin x50 tableta

8,00 €
Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Varuprostin Tableta me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

StresVit

5,00 €
StresVit - Permban vitaminat B per permiresimin e funksionimit te sistemit nervor

Martanci Imunactivem 30 tableta Vitamina për fëmijë

6,00 €
Martanci Imunactivem 30 tableta Vitamina për fëmijë

Eukalyptus 100 ml

3,00 €
Eukalyptus 100 ml (Përdoret te reumatizmi, dhembja e këmbëve, te nyjet)

Martanci Gummi 60tbl Vitamina për fëmijë në formë të gomave

10,00 €
Martanci Gummi 60 tableta Vitamina për fëmijë në formë të gomave

Kastan 100 ml

3,00 €
HERB EXTRACT - Kastan 100 ml (Përdoret për lehtësimin e dhembjeve te reumatizmi ,artriti,dhembjet e muskujve dhe të nyjeve)

Martanci Gummi BoneActive 60tb Vitamina për fëmijë në formë të gomave

10,00 €
Martanci Gummi BoneActive 60 tableta Vitamina për fëmijë në formë gome

Propolis 100 ml

3,00 €
HERB EXTRACT Propolis 100ml Rigjeneron lekurën e thatë dhe të plasaritur

Martanci ImunoFORTE Vitamina për fëmijë

6,00 €
Martanci Inulin Vitamina për fëmijë Marťánci ImunoFORTE

Aloe Vera Gel 75 ml

VIVAPHARM Xhel qetësues me Aloe Vera Përdoret pas djegieve, pas depilimit, në raste kur lëkura është e irrituar
Faqja 1 nga 2
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.