0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Filtrimi

Te tjera

Rezultati 1 - 8 nga 8

Pasta Hoffman Baby 70g

1,20 €
PASTA HOFFMANN baby Mbron dhe riparon lëkuren e zonave më delikate.

Vazelinë e bardhë 40ml

0,70 €
Vazelinë e bardhë 170ml 1.2 euro Vazelinë e bardhë 80ml 0.8 euro Vazelinë e bardhë 40ml 0.7 euro
Size

FB35 Foot Bubble Spa BEURER

50,00 €
Beurer Relaxing Aroma Therapy Foot Bath

MG 16 Body massage red BEURER

12,00 €
Beurer MG 16 mini masazher Masazh i butë dridhës - në shtëpi, në zyrë ose në lëvizje

MG 40 infrared body massager BEURER

25,00 €
Beurer MG 40 masazh me infra të kuqe Gëzoni një masazh thellë-penetruese

NBF Gingival Gel

6,00 €
NBF Gingival Gel Ndalon erën e keqe te gojës, gjakderdhjen nga gingiva

Hygia Shampon kunder morrave

1,60 €
Hygia Shampon kunder morrave

Argan Bronz Oil SPF 6 200 ml

7,00 €
Vaj Argan, për shkak të përbërjes së saj, quhet eliksiri i bukurisë dhe i të rinjve.
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.