0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Filtrimi

Higjiena Orale

Rezultati 1 - 24 nga 47

Vitis Orthodontic 100ml

5,00 €
Pastë që përdoret te personat me proteza fikse

Waterpik® Cordless Plus

80,00 €
Waterpik® Cordless Plus Water Flosser është një zgjidhje e mrekullueshme kur ju doni komoditetin e pastrimit me uje . Rimbushes dhe portativ, është i përkryer për përdorim në banjo të vogla ose për
Color

Vitis Orthodontic Mouthwash 500ml

7,00 €
Gargare për shpërlarjen e gojës

The Waterpik® Ultra Water Flosser

80,00 €
Waterpik® Ultra Water Flosser është mënyra më e lehtë dhe më efektive për të pastruar
Color

Vitis Orthodontic Toothbrush

4,00 €
Brushë për pastrimin e dhëmbëve te personat me proteza fikse

Waterpik® Traveler™ Water Flosser

70,00 €
Waterpik® Traveler ™ Flosser Uji është mënyra më e lehtë dhe më efektive për t'u pastrim.

Vitis Orthodontic pain relief

5,00 €
Dyll për lehtësimin e dhëmbjeve nga protezat fikse

Vitis Implant Brush

5,00 €
Brushë për implante

Waterpik® Nano-Sonic® Toothbrush

15,00 €
Furçë dhëmbësh Nano-Sonic me një dizajn kompakt, ergonomik të trajtuar dhe 16,000 goditje të buta sonike për minutë.

Waterpik® Classic Jet Tip

7,00 €
Për përdorim të përgjithshëm. Per modelet WP -360/365/440/450/455/460/480

Vitis Orthodontic Mouthwash 150ml

4,00 €
Gargare për shpërlarjen e gojës

Vitis Monotip Toothbrush

3,00 €
Përdoret për pastrimin e dhëmbëve që janë shumë të ngjeshur, për ura dhe në ortodonci.

Waterpik® Orthodontic Tip

7,00 €
Për modelet WP - 100/105/110/120/130/250/260/300/360/365/440/450/455/460/480/660/900
Faqja 1 nga 2
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.