0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Filtrimi

Rezultati 1 - 24 nga 48

Maskë për flokë me vaj argani 650ml

6,00 €
Maskë për flokë me vaj argani 650ml

Natural Milk Cosmetic 30+ 50 ml

6,00 €
VIVAPHARM - Natural Milk Cosmetic 30+ 50 ml (Kremë hidratuese nga qumështi i dhis♪)

Kripë për zbutjen e shputave me lavandë 420 g

4,00 €
PEDICURE HE - Kripë për zbutjen e shputave me lavandë 420 g PEDICURE HE - Lavender foot salt

Kripë vaske me vaj argani

6,00 €
Kripë vaske me vaj argani

Active Cream Syn-Ake 2% 50 ml

8,00 €
Active Cream Syn-Ake 2% 50 ml Krem fytyre me helm gjarpëri mbron nga plakja e parakohshme, formimi i rrudhave imitues dhe skuqja e lëkurës.

Omega Prim

10,00 €
Omega Prim

Argan Bronz Oil SPF 6 200 ml

7,00 €
Vaj Argan, për shkak të përbërjes së saj, quhet eliksiri i bukurisë dhe i të rinjve.

Krem për duar me vaj argani 100ml

2,50 €
Krem për duar me vaj argani 100ml

Pferde Balsam Kastan konsky hrejivy 500 ml

7,00 €
Xhel ftohës për masazh me balsam nga gështenja e kalit apo gështenja e egër (Asceolus hypocastanum)

Krem për duar me qumësht dhie

2,50 €
Vivaco Vivapharm Krem për duar nga qumështi i dhisë, 100 ml

Vaj argani organic 50ml

8,00 €
Vaj argani organic 50ml

Pferde Balsam kastan konsky balzam hrejivy 300 ml

5,00 €
PFERDE BALSAM - Balsam i djegës nga gështenjë kali
Size

Krem për duar me kajsi 100ml

2,50 €
Krem për duar me kajsi 100ml

Balsam për buze 4.2 g

2,00 €
Balsam buzësh me vaj argan organik me shije çokollatë e bardhë

Pferde Balsam kastan konsky balzam chladivy 300 ml

5,00 €
PFERDE BALSAM Vaj bimor ftohës me gështenjë kali

Krem për fytyrë me vaj kanabisi

5,00 €
Krem për fytyrë me vaj kanabisi

Balsam për buzë 25 g

2,00 €
Balsam për buzë 25 g

Pferde Balsam kastan konsky balzam Chladivy 500 ml

7,00 €
PFERDE BALSAM Vaj bimor ftohës me gështenjë kali

Krem për fytyrë me lavande 50ml

6,00 €
Krem për fytyrë me lavande 50ml

Shower gel milk proteine 400 ml

4,00 €
Shower gel milk proteine 400 ml VIVAPHARM Xhel dushi nga qumështi i dhisë

Pferde Balsam Kastan konsky balzam Extra Silny Forte 500ml

7,00 €
PFERDE BALSAM - Produkt bimor me gështenjë kali

Shampon për flokë me vaj kanabisi 250ml

6,00 €
Shampon për flokë me vaj kanabisi 250ml

Argan Body Butter 200 ml

6,00 €
Argan Body Butter 200 ml

Krem për shputa me Tea Tree Oil dhe kanabis

2,50 €
Krem për shputa me Tea Tree Oil dhe kanabis
Faqja 1 nga 2
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.