0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Filtrimi

Bukuri / Kozmetikë

Rezultati 1 - 24 nga 57

MG 150 neck massager BEURER

75,00 €
Masazher i qafës Beurer MG 150

Krem hidratues me bajame

6,00 €
Krem hidratues me bajame

Eukalyptus 100 ml

3,00 €
Eukalyptus 100 ml (Përdoret te reumatizmi, dhembja e këmbëve, te nyjet)

FM200 Achillomed tendon massager BEURER

180,00 €
Beurer achilles tendon massager FM 200 Achillomed® Ndihmoni për tendin tuaj të Akilit

Losion për trup me bajame 200ml

4,00 €
Losion për trup me bajame 200ml

Aloe Vera Gel 75 ml

VIVAPHARM Xhel qetësues me Aloe Vera Përdoret pas djegieve, pas depilimit, në raste kur lëkura është e irrituar

MG 300 shiatsu massage seat cover BEURER

255,00 €
MG 300 shiatsu massage seat cover BEURER Relaksimi i plotë dhe pushimi

Tonik për flokë me vaj argani 130ml

3,00 €
Tonik për flokë me vaj argani 130ml

Propolis 100 ml

3,00 €
HERB EXTRACT Propolis 100ml Rigjeneron lekurën e thatë dhe të plasaritur

Argan Bronz Oil SPF 6 200 ml

7,00 €
Vaj Argan, për shkak të përbërjes së saj, quhet eliksiri i bukurisë dhe i të rinjve.

Krem për fytyrë me vaj argani 50ml

6,00 €
Krem për fytyrë me vaj argani 50ml

Natural Milk Cosmetic 30+ 50 ml

6,00 €
VIVAPHARM - Natural Milk Cosmetic 30+ 50 ml (Kremë hidratuese nga qumështi i dhis♪)

Pasta Hoffman Baby 70g

1,20 €
PASTA HOFFMANN baby Mbron dhe riparon lëkuren e zonave më delikate.

Maskë për flokë me vaj argani 650ml

6,00 €
Maskë për flokë me vaj argani 650ml

Active Cream Syn-Ake 2% 50 ml

8,00 €
Active Cream Syn-Ake 2% 50 ml Krem fytyre me helm gjarpëri mbron nga plakja e parakohshme, formimi i rrudhave imitues dhe skuqja e lëkurës.

Vazelinë e bardhë 40ml

0,70 €
Vazelinë e bardhë 170ml 1.2 euro Vazelinë e bardhë 80ml 0.8 euro Vazelinë e bardhë 40ml 0.7 euro
Size

Kripë vaske me vaj argani

6,00 €
Kripë vaske me vaj argani

Krem për shputa me Tea Tree Oil dhe kanabis

2,50 €
Krem për shputa me Tea Tree Oil dhe kanabis

BEYOND® II Whitening Accelerator

950,00 €
Zbardhim profesional i dhëmbëve në zyrë.

Faculeta për pastrimin e fytyrës 10 copë

0,80 €
Faculeta për pastrimin e fytyrës 10 copë

Krem për duar me vaj argani 100ml

2,50 €
Krem për duar me vaj argani 100ml

Camphor Ointment 150ml

3,00 €
HERB EXTRACT - Camphor Ointment 150ml

HK72 mobile heating belt BEURER

65,00 €
Beurer HK72 Mobile Chargable Heating Belt Pad for Abdominal & Back Pain Relief

Krem për duar me qumësht dhie

2,50 €
Vivaco Vivapharm Krem për duar nga qumështi i dhisë, 100 ml
Faqja 1 nga 3
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.